Hakkımızda

1_1488530601_meeting-boardroom-professionals.jpg

FİRMAMIZ

OFİS  & OFİS MOBİLYA  MARKASIYLA 2000 YILINDA OFİS MOBİLYALARI SATIŞI VE PROJELENDİRİLMESİ AMACI İLE KURULMUŞTUR. KURULDUĞU GÜNDEN BERİ  ÜRÜN VE HİZMET KALİTESİ , HIZLI  VE  PROFESYONEL SERVİS ANLAYIŞI İLE  ÇALIŞMA DİSİPLİNİNDEN  ÖDÜN VERMEDEN  EN İYİ HİZMETİ SUNMAYA ÇALIŞMAKTADIR.

VİP OFİS MOBİLYALARI, HASTANE, OTEL ,OKUL MOBİLYALARI ,ÇAĞRI MERKEZLERİ ,KONFERANS SALONLARI ,MÜZELER , KÜTÜPHANELER ,ÖZEL DEKORASYON İŞLERİ VE MODÜLER MOBİLYA SEKTÖRÜNDE, ÇOK ÇEŞİTLİ ÜRÜN YELPAZESİ , ÜRÜN KALİTESİ VE MÜKEMMEL SERVİS ANLAYIŞI İLE SEKTÖRDE KENDİNE HAKLI BİR YER EDİNMİŞ VE YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA BÜYÜK PROJELERE İMZASINI ATMIŞTIR.

KURULDUĞU GÜNDEN BU YANA  GELİŞİMİ VE YENİLİĞİ HEDEFLEYEREK MÜŞTERİLERİMİZİN İHTİYAÇ VE BEKLENTİLERİNE UYGUN ,ÇAĞDAŞ VE ÖZGÜN TASARIMLARI , GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİ İLE BİRLEŞTİREREK  OFİS & OFİS  MOBİLYA MARKASI ALTINDA HER TÜRLÜ ÖZEL İHTİYACA ÇÖZÜM SUNABİLMEKTEDİR.

PROJELENDİRDİĞİMİZ ÜRÜN VE  HİZMETLERİN  ÜRETİMİNİ ,SEVK VE MONTAJINI UZMAN KADROMUZ  İLE YAPMAKTA , SATIŞ SONRASI VERDİĞİMİZ TEKNİK DESTEK HİZMETİ  İLE  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ DAİMA EN  ÜSTTE  TUTMAYA ÇALIŞMAKTAYIZ.

TÜRKİYE OFİS MOBİLYALARI SEKTÖRÜNDE GÖSTERMEKTE OLDUĞUMUZ BAŞARIYI SÜRDÜRÜRKEN MÜŞTERİLERİMİZİN BİZE DUYDUĞU GÜVENİ KORUYARAK , İHTİYAÇ VE BEKLENTİLERİNİ EN ÜST SEVİYEDE KARŞILAYARAK , KENDİ MARKAMIZ İLE YURTDIŞINDA DA GÜVENİLİR VE ARANILAN BİR MARKA YOLUNDA OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ.